Doradztwo projektowe

Od 2005 istnieje  w naszej firmie dział doradztwa technicznego, zajmujący się wsparciem w zekresie projektowania systemów instalacyjnych. Nasi Doradcy Techniczni (DT)  udzielają konsultacji w zakresie doboru i wykorzystania produktów marki HERZ na wszystkich etapach projektowania inwestycji.

 

  region

  województwa

  DT

  tel. nr :

  e-mail:

   Łódzki

   łódzkie, kujawsko-pomorskie

 Arkadiusz Fryze

 602 58 44 68

 a.fryze@herz.com.pl

   Mazowiecki

   mazowieckie, podlaskie

 Paweł Suchora

 666 33 65 97

 p.suchora@herz.com.pl

  Małopolsko-Świętokrzy.

   małopolskie, świętokrzyskie

 Marcin Kusak

 664 12 25 67

 m.kusak@herz.com.pl

   Północny

   pomorskie, warmińsko-mazurskie

 Angelika Szafran

 604 41 80 04

a.szafran@herz.com.pl

   Wielkopolski

   wielkopolskie, lubuskie, zachodniopom.

 Karol Rezlewicz

 602 41 24 13

 k.rezlewicz@herz.com.pl

   Śląski

   śląskie, dolnośląskie, opolskie

 Jarosław Orszulik

 602 55 40 20

 j.orszulik@herz.com.pl

   Lubelsko-Podkarpacki

   lubelskie, podkarpackie

 Krzysztof Duda

 600 22 47 86

 k.duda@herz.com.pl